Szachy to Sztuka. Goldchess – Sztuka w Sztuce :)

Po dwóch edycjach turnieju Millionaire skonstatowaliśmy ze zdumieniem, że szachiści podchodzą do nagród z niedowierzaniem a sam turniej traktują jak abstrakcję i nie grają. Wyjaśniamy. Turniej Millionaire z milionem uczestników to nie abstrakcja, to reality show, który zrealizujemy w ciągu najbliższych 2 lat. W międzyczasie będziemy organizować krajowe turnieje z serii Challenge, otwarte jednak dla szachistów z całego świata, wspólnie z najlepszymi Organizatorami z tych krajów. W kwestii nagród również prostujemy. Pula $500 000 to tylko na wstęp, damy ją już dla 20 000 uczestników. W –Rezultaty- pisze:
Turniej Millionaire, pula nagród $500 000, gwarantowana już przy 20 000 uczestników.
Dla tysiąca uczestników pula nagród wynosi $20 000. Poniżej 1000, według uznania Goldchess.

Tak więc turniej jest realny, zmieniają się tylko nagrody i z racji tego że pieniądze nie rosną na drzewie, pula nagród przy mniejszej ilości uczestników jest mniejsza.
W turnieju Millionaire mogą zagrać praktycznie wszyscy, bo Goldchess to turnieje równych szans.
U nas nie ma faworytów jak w turniejach tradycyjnych, więcej, oni nie mają tu monopolu na wygrywanie. Wygrywają po prostu ci, którzy jako pierwsi pokonają nasz edukacyjny komputer w podany sposób.
I zawsze może wygrać amator bez rankingu, czy szachista z rankingiem 1400, jak to się stało na naszym turnieju w Indiach, czytaj w –Okno na świat-.  http://www.goldchess.com/en/other/report/24.html
Zatem potężne nagrody i równe szanse dla wszystkich, to jest to, co oferuje Wam Goldchess.
Ale nie tylko. W Goldchess dajemy Wam możliwość tworzenia własnych pięknych partii, które wraz z Wami, ich twórcami, przejdą do historii szachów. Chcesz zdobyć sławę i szachową nieśmiertelność? Zagraj u nas. Goldchess to wspaniała zabawa z dreszczykiem adrenaliny, ale bez stresu.
Zapraszamy