Wszystko o Goldchess

Portal dla szachistów, sympatyków szachów, inteligentnych.
Nie dla kretynów.
====================================================

Jesteśmy zabawą. Gra Goldchess jest dla wszystkich, ale głównie dla amatorów. TU poznasz nowych ludzi i nowych przyjaciół. Świat Goldchess to w perspektywie ponad 400 milionów ludzi grających w szachy.
Tu zrealizujesz swoje marzenia. Pokonasz CEEC. Wygrasz duże nagrody pieniężne, takie same jak zawodowi szachiści w turniejach szachowych. Sprawdzisz swoją inteligencję i odkryjesz nowe możliwości. Oprócz nagród pieniężnych $50-$50 000, mamy również tytuły:

Brain Titan ! – Bronze, Silver i Gold
Brilliant Brain Titan
Goldchess Genius
Goldchess Grandmaster
Goldchess World Champion
King Gold0
Chessboard Virtuoso
Chessboard Master
Iron man of Goldchess

Najpierwszą, główną ideą Goldchess, jest wygrać /victory/ lub zamatować jak najszybciej.

To zasada naczelna.

Drugim elementem premiowanym przez Goldchess jest wygrać jak najpiękniej, błyskotliwie, z poświęceniem figur, a w szczególności hetmana.

Nasz edukacyjny program szachowy Chess Elite Educational Computer /CEEC/, nie jest trudnym przeciwnikiem. Ale potrafi grać błyskotliwie i solidnie, oraz uparcie i pomysłowo się bronić. Jednak każdą podaną pozycję-zadanie można z nim wygrać.

Szachy nie są widowiskowe. Posiadają jednak urzekające piękno płynące z głębi potęgi umysłu. 100 najpiękniejszych partii Goldchess będzie wydanych w książce która ma już tytuł roboczy- „Śladami Szirowa – najpiękniejsze partie Goldchess”.

U nas macie szansę sami to piękno wyczarować i trafić do książki. Najpiękniejsze partie Goldchess będą nosiły imiona ich odkrywców. Tak jak morza i lądy, komety i gwiazdy noszą imiona swoich odkrywców. Perły szachów…Potęga umysłu… Piękne z doskonałym… Wszechświat…
I partie Goldchess  – krople mądrości Wszechświata…
Zapraszamy.
Dołącz i baw się razem z nami.
zespół Goldchess